Oferta

Biznesowe Kursy Angielskiego „Business English” w Skierniewicach i Rawie Mazowieckiej

Twój nauczyciel – Lekcje prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanego i doświadczonego native speakera angielskiego, który posiada certyfikat TEFL (nauczanie języka angielskiego jako języka obcego) przyznane przez University of Bedfordshire oraz British Council.

Twoje lekcje – Zagadnienia poruszane w ramach kursu obejmują dziedziny takie jak zarządzanie i kierowanie, finanse, sprzedaż, marketing i handel zagraniczny. Zajęcia koncentrują się ponadto na przyswajaniu i utrwalaniu sformułowań i wyrażeń usprawniających takie obszary komunikacji służbowej jak rozmowy przez telefon, prezentacje, spotkania biznesowe, negocjacje i korespondencja handlowa.

Dla firm – Pomóż swojej firmie rozwinąć skrzydła na rynku międzynarodowym oferując swoim pracownikom kurs języka angielskiego w miejscu pracy. Prowadzimy biznesowe kursy języka angielskiego w firmie dla menadżerów oraz pracowników (indywidualnie lub w grupach).

Lista obecnych klientów – ACP Polska Sp. z o.o., Axell Financial Services Sp. z o.o., Biuro Analiz Środowiskowy, Coveris Polska Sp. z o.o., DeLaval Sp. z o.o., Instytut Ogrodnictwa / Research Institute of Horticulture, Media Research, Metalbud Sp. z o.o., Veka Polska Sp. z o.o.

Z myślą o pracy – Wzmocnij swoją pozycję na wymagającym rynku pracy i zwiększ szansę na awans poprzez indywidualne lekcje języka angielskiego w Skierniewicach i Rawie Mazowieckiej.

Ważne: Zwykle zaczynamy zajęcia ze studentami, którzy są na poziomie A2 – ‚Pre-intermediate’. Dopiero na tym poziomie warto zacząć naukę angielskiego biznesowego. Jeśli kompletnie nie znasz języka angielskiego, powinieneś zastanowić się nad zatrudnieniem na początek polskiego nauczyciela. Możesz sprawdzić swój angielski na stronie: British Council – Find out your English level

 

Cena lekcji (za godzinę zegarową) – Rachunki wystawiamy na końcu miesiąca z 14 dniowym terminem płatności.

indywidualny (jedna lub dwie osoby)
grupowy (trzy lub więcej osób)
80 złotych 120 złotych

 

Wolne terminy – Posiadamy obecnie następujące wolne terminy:

poniedziałek

Skierniewice

wtorek

Skierniewice

środa

Rawa Mazowiecka

czwartek

Skierniewice

piątek

Skierniewice

nie ma wolnych terminów nie ma wolnych terminów nie ma wolnych terminów nie ma wolnych terminów nie ma wolnych terminów

 

Semestry

11 września 2017 – 22 grudnia 2017

08 stycznia 2018 – 29 marca 2018

09 kwietnia 2018 – 29 czerwca 2018

15 tygodni

12 tygodni

12 tygodni

 

Materiały przykładowe – Poniżej znajdziesz przykładowe materiały, z których korzystamy. Wszystkie kursy prowadzone są zgodnie z „Common European Framework of Reference for Languages (CEF)” (Europejski System Opisu Kształcenia Językowego).

CEF B1

tb-2-pre-int

Pre-intermediate

CEF B1+

tb-2-int

Intermediate

CEF B2

tb-2-upper-int

Upper-intermediate

CEF C1

TB advanced

Advanced

 

Chciałbym/Chciałabym poprosić o informację

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Znajomość angielskiego, preferowane terminy zajęć

Pytania