Oferta

Biznesowe Kursy Angielskiego „Business English” w Skierniewicach

Uwaga! Nie odbieram telefon podczas lekcji! (o900 – 2100) Proszę, wysłać SMS (535 155677).

Twój nauczyciel – Lekcje prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanego i doświadczonego native speakera angielskiego, który posiada certyfikat TEFL (nauczanie języka angielskiego jako języka obcego) przyznane przez University of Bedfordshire oraz British Council.

Twoje lekcje – Zagadnienia poruszane w ramach kursu obejmują dziedziny takie jak zarządzanie i kierowanie, finanse, sprzedaż, marketing i handel zagraniczny. Zajęcia koncentrują się ponadto na przyswajaniu i utrwalaniu sformułowań i wyrażeń usprawniających takie obszary komunikacji służbowej jak rozmowy przez telefon, prezentacje, spotkania biznesowe, negocjacje i korespondencja handlowa.

Dla firm – Pomóż swojej firmie rozwinąć skrzydła na rynku międzynarodowym oferując swoim pracownikom kurs języka angielskiego w miejscu pracy. Prowadzimy biznesowe kursy języka angielskiego w firmie dla menadżerów oraz pracowników (indywidualnie lub w grupach).

Lista obecnych klientów – ACP Polska Sp. z o.o.,  Coveris Polska Sp. z o.o., DeLaval Sp. z o.o., Graf Polska Sp. z o.o., Media Research, Veka Polska Sp. z o.o.

Z myślą o pracy – Wzmocnij swoją pozycję na wymagającym rynku pracy i zwiększ szansę na awans poprzez indywidualne lekcje języka angielskiego w Skierniewicach i Rawie Mazowieckiej.

Ważne: Zwykle zaczynamy zajęcia ze studentami, którzy są na poziomie A2 – ‚Pre-intermediate’. Dopiero na tym poziomie warto zacząć naukę angielskiego biznesowego. Jeśli kompletnie nie znasz języka angielskiego, powinieneś zastanowić się nad zatrudnieniem na początek polskiego nauczyciela. Możesz sprawdzić swój angielski na stronie: British Council – Find out your English level

Cena lekcji (za godzinę zegarową) – Rachunki wystawiamy na końcu miesiąca z 14 dniowym terminem płatności.

indywidualny (jedna lub dwie osoby)
grupowy (trzy lub więcej osób)
80 złotych 120 złotych

Semestr jesienny

02 września 2019 – 20 grudnia 2019

wolne terminy

nie ma

16 tygodni

Materiały przykładowe – Poniżej znajdziesz przykładowe materiały, z których korzystamy. Wszystkie kursy prowadzone są zgodnie z „Common European Framework of Reference for Languages (CEF)” (Europejski System Opisu Kształcenia Językowego).

CEF B1

tb-2-pre-int

Pre-intermediate

CEF B1+

tb-2-int

Intermediate

CEF B2

tb-2-upper-int

Upper-intermediate

CEF C1

TB advanced

Advanced